“AtaTravel” MMC –nin nümayəndəsi Dilara Zamanova 5 ulduzlu “Edem Resort and Spa” otelində info turda iştirak edib.
Ukraynada, qədim Lvov şəhərindən 26 km aralıda yerləşən bu möhtəşəm məkanı bir dəfə ziyarət edən, heç vaxt unuda bilmir. Söhbət "Edem Resort & Medical SPA" otelindən gedir. Burada siz otelin peşəkar komandası tərəfindən yaxın dost kimi qarşılanırsınız.
"Edem Resort & Medical SPA" qədim Lvovun yaxınlığında mənzərəli “Gənclər” gölü sahilində yerləşən bir sağlamlıq kompleksidir. Kompleks 88 otaqdan, 4 restorandan, 5 konfrans zalından, SPA, golf klubu, Art-kosmik muzeyi, meyvə bağları, parklar, çimərlik, ov ərazisindən ibarətdir.
Otel kompleksi "Total Escape" beynəlxalq nəşrində dünyanın ən yaxşı 9 SPA və Sağlamlıq kurortlarının reytinqinə daxil edilib.
Siz mükəmməl Ukrayna təbiətinin və Gənclər gölünün gözəlliyi ilə tanış olacaqsınız. Art-kosmos muzeyində müasir incəsənətin şah əsərlərini qiymətləndirəcəksiniz, Qolf sahəsində gözəl vaxt keçirəcəksiniz.
Kulinariya pərəstişkarları kompleksin restoranlarında yeni taamlar kəşf edəcəklər. "Edem Resort & Medical Spa" harmoniya məkanı sayılır, çünki burada siz həm fiziki, həm də mənəvi istirahət edə bilərsiniz. Əgər sağlamlığınızın qayğısına qalmaq istəyirsinizsə, Sağlamlıq Mərkəzinin mütəxəssisləri sizi xüsusi uzunmüddətli, bərpa və detoksifikasiya proqramları olan "Detoks", "Re-energy", "Anti-stress SPA Weekend", "Fithealth" ilə tanış edəcəklər.
Otelin baş meneceri Aleksey Vadimoviç dayanmadan fəal və şən həyat sürmənin sirlərini bizimlə bölüşür. O deyir ki, enerji bərpa etmək üçün ən təsirli üsullardan biri Sağlamlıq Tibb Mərkəzində istifadə etdiyimiz detoksifikasiya proqramıdır. Detoks proqramı həyat boyu yığılan toksinlərin bədənimizdən təmizləyir. Diaqnostika və fərdi müalicə üsullarını birləşdirən vahid bir yanaşma sayəsində orqanizm cavanlaşır, qan dövranı yaxşılaşır, çəki normallaşır və enerji bərpa olunur.
Hər bir tibb proqramına başlamazdan öncə sizi Tibb Mərkəzinin baş həkimi sizi konsultasiya edir.
Sanatoriya qonaqlara 18 növ müalicə proqramı təklif edir. Burada gərgin iş həftəsindən sonra istirahətin və bərpanın unudulmaz duyğularını bəxş edən sehrli 3 günlük “Ri enerji” proqramı insana yeni güc və enerji verir. Sürətli cavanlaşma, orqanizmin canlanması, möhkəmləndirilməsi və enerji ilə gücləndirilməsi üçün işlənib hazırlanan “Ri enerji” proqramı gözəllik və cavanlıq barədə düşünən hər kəs üçündür.
Qeyd edək ki, Tibb Mərkəzi keyfiyyətli və hər bir qonağa xüsusi fərdi xidmət göstərmək məqsədilə gün ərzində yalnız 15 nəfərə xidmət göstərir.
Otelin tövləsində qonaqların at çapması, ova çıxması üçün heyvanlar saxlanılır. Bura gələn qonaqlar otelin ətrafındakı ov ərazisində öz tüfəngləri ilə ova çıxa bilərlər.
Burada heç yerə tələsməyə ehtiyac yoxdur, siz anın gözəlliyindən zövq alacaqsınız və saatın əqrəbləri zamanı sizin üçün dayandıracaq. Çünki Edem Resort Medical & SPA meşəlikdə və sakit ərazidə yerləşir. Burada siz hətta fərqli nəfəs alacaqsınız.
Kompleksin SPA zonasında hovuz, trenajor zalı, Roma saunası, rus hamamı, fin saunası, su masajı ilə kiçik hovuz, İsveçrə və fantaziya duşları və duz otaqları var.
Bir sözlə ağır bir iş həftəsinin sonunda SPA mərkəzində enerjinizi bərpa edə biləcəksiniz.
“Edem Resort and Spa” oteli 14+-dir. Yəni buraya 14 yaşdan aşağı uşaqlar buraxılmır. Otel haqqında ətraflı məlumatı “AtaTravel”in nümayəndəsi Dilara Zamanovadan ala bilərsiniz.

Представитель ООО «АтаТравел» Диляра Заманова приняла участие в инфотуре организованном 5-ти звездочным отелем «Edem Resort & SPA».Однажды посетив, расположенное в 26 км от исторического города Львов в Украине это восхитительное место, вы никогда не забудете его. Речь идет об отеле «Edem Resort & SPA». Профессиональная команда отеля встретит вас как близкого друга.
«EdemResortMedical & SPA» является оздоровительным комплексом, расположенным на берегу живописного озера «Молодежь» вблизи древнего Львова.
Комплекс состоит из 88 комнат, 4 ресторанов, 5 конференц-залов, клуба SPA, гольф-клуба, музея Арт-космос, фруктовых садов, парков, пляжа, охотничьей территории. Отельный комплекс входит в состав 9-ти лучших SPA и оздоровительных курортов мирового рейтинга международного издания "Total Escape".
Вы познакомитесь с превосходной природой Украины и красотой озера «Молодежь». В музее «Арт-космос» сможете оценить шедевры современного искусства, прекрасно проведете время в гольф-клубе.
Любители кулинарии откроют для себя новые вкусы в ресторанах комплекса.«EdemResortMedical & SPA» считается пространством гармонии, так как здесь вы можете отдохнуть как физически, так и морально. Если вы хотите позаботится о своем здоровье, специалисты Центра ознакомят вас с специальными длительными программами восстановления и детоксификации "Detoks", "Re-energy", "Anti-stress SPA Weekend", "Fithealth".
Генеральный менеджер отеля, Алексей Вадимович поделился с нами тайнами непрерывной активной и радостной жизни. Он, сказал, что для восстановления энергии одним из действенных методов является использования программы детоксификации Медицинского Оздоровительного Центра. Программа «Detoks» очищает организм от накопившихся в нем в течение жизни токсинов. В результате единого подхода, объединяющего в себе диагностику и методы индивидуального лечения, организм омолаживается, улучшается кровообращение, нормализуется вес и восстанавливается энергия. Перед началом любой медицинской программы вас проконсультирует главврач Медицинского Центра.
Санаторий предлагает гостям 18 видов лечебных программ. После напряженной трудовой недели, волшебная 3-дневная программа “Ri enerji” придает человеку новые силы и энергию, даря незабываемые эмоции отдыха и восстановления. Разработанная для стремительного омоложения, оживления организма, укрепления и усиления энергией программа “Ri enerji” подходит для каждого кто задумывается об омоложении и красоте.
Отметим, что, Медицинский Центр в целях оказания качественных и специальных индивидуальных услуг каждому гостю в течение дня обслуживает только 15 человек.
Для гостей, в конюшнях отеля содержаться лошади для верховой езды и животные для охоты. Гости могут поохотиться в окрестностях отеля на охотничьих угодьях со своими ружьями.
Здесь не надо никуда спешить, вы получите удовольствие от красоты момента, а время на стрелках часов остановится для вас. Потому что, «EdemResortMedical & SPA» располагается в лесной чаще и спокойном месте. Тут вы даже станете иначе дышать.
В комплексе в зоне SPA имеются бассейн, тренажерный зал, римская сауна, русская баня, финская сауна, с малый бассейн с водным массажем, швейцарский и душ фантазия, соляные комнаты. Одним словом, после тяжелой трудовой недели вы сможете восстановить свою энергию в SPA центре
«Edem Resort & SPA» является отелем 14+. То есть в него не допускаются дети возрастом младше 14 лет. Для получения более обширной информации следует позвонить в ООО «АтаТравел» по номеру телефона (994 12) 498-99-00 (внутренний 120) или на мобильный (055)711 36 36.